|
Product Details:
|
| Size: | 170*38*14.8mm | Material: | PP , ABS |
|---|---|---|---|
| Tensile Strength: | > 73.5 N (7.5 KG) | Overall Length: | 170 Mm |
| Working Length: | 150 Mm | Average Weight: | 1.70 G / Pc |
| Marking Area: | L 25*W 20 Mm | Color: | Red,Yellow,Blue,Green,Orange,Black,White |
| Print: | Laser | MOQ: | 10000 Pcs |
| HS Code: | 3926909090 | ||
| Highlight: | Plastic Security Seals 73.5N,ABS Plastic Security Seals |
||
| Size | 170*38*14.8 mm |
| Place of Origin | China, Zhejiang |
| Brand Name | ULTRA-GENUINE |
| Model Number | US-PS170FL |
| Material | PP, ABS |
| Tensile Strength | > 73.5 N (7.5 KG) |
| Overall Length | 170 mm |
| Working Length | 150 mm |
| Average Weight | 1.7 g / pc |
| Marking Area | L 25*W 20 mm |
| Color | Red, Yellow, Blue, Green, Orange, Black, White |
| Laser | |
| MOQ | 10000 pcs |
| HS Code | 3926909090 |
Contact Person: Mr. Sun
Tel: 18069868284