|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 170*38*14.8mm | Υλικό: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 73,5 N (7,5 KG) | Συνολικό μήκος: | 170 mm |
| Μήκος εργασίας: | 150 χλστ | Μέσο Βάρος: | 10,70 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 25*Δ 20 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 10000 τεμ. |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας 73.5N,Ασφαλιστικές σφραγίδες από πλαστικό ABS |
||
| Μέγεθος | 170*38*14,8 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS170FL |
| Υλικό | PP, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 73,5 N (7,5 KG) |
| Συνολικό μήκος | 170 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 150 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 10,7 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 25*Δ 20 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 10000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284