|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 170*38*14,8 mm | Malzeme: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | > 73,5 N (7,5 KG) | Toplam Uzunluk: | 170 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 150mm | Ortalama Ağırlık: | 1,70 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 25*G 20 mm | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 10000 PCS |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Plastik güvenlik mühürleri 73.5N,ABS plastik güvenlik mühürleri |
||
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-PS170FL |
| Malzeme | PP, ABS |
| Çekme Dayanımı | > 73.5 N (7.5 KG) |
| Toplam Uzunluk | 170 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 150 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.7 g / adet |
| İşaretleme Alanı | U 25*G 20 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Baskı | Lazer |
| MOQ | 10000 adet |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
| Baskı Seçenekleri | Paketleme ve Teslimat |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284