|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 300*20*12,6mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 200 N (20,4 kg) | Długość całkowita: | 300 mm |
| Długość pracy: | 230 mm | Średnia waga: | 2,85 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 36*szer. 20 mm | Inna seria: | US-PS200 / US-PS370 |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | Niestandardowe plastikowe plomby zabezpieczające,Regulowane plastikowe plomby bezpieczeństwa |
||
US-PS300 Security Seal Crash Cart Plastic Locks zapewnia niezawodne zabezpieczenie ładunku dzięki trwałej konstrukcji i konstrukcji odpornej na manipulacje.
| Tytuł produktu | US-PS300 Pieczęć zabezpieczająca wózek awaryjny Zamki z tworzyw sztucznych dla ładunku Pieczęć zabezpieczająca z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał | PP z wkładką ze stali nierdzewnej |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 200 N (20,4 KG) |
| Całkowita długość | 300 mm |
| Długość pracy | 230 mm |
| Średnica łodygi | 20,6 mm |
| Średnia waga | 20,85 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 36*W 20 mm |
| Mechanizm | Wciągnij mechanizm ścisłej uszczelniania |
| Inne serii | US-PS200 / US-PS370 |
| Wybór koloru | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Opcje drukowania |
|
| Opakowanie |
|
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284