|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*20*12,6 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 200 N (20,4 KG) | Συνολικό μήκος: | 300 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 230 mm | Μέσο Βάρος: | 20,85 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 36*Δ 20 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Οι πλαστικές κλειδαριές ασφαλείας για καρότσια US-PS300 παρέχουν αξιόπιστη ασφάλεια φορτίου με ανθεκτική κατασκευή και σχεδιασμό που αποτρέπει παραβιάσεις.
| Τίτλος Προϊόντος | US-PS300 Σφραγίδα Ασφαλείας Πλαστικές Κλειδαριές για Καρότσια για Ασφάλεια Φορτίου Πλαστική Σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό | PP με ένθετο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 200 N (20,4 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 300 mm |
| Μήκος Εργασίας | 230 mm |
| Διάμετρος Στελέχους | 2,6 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 2,85 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 36*Π 20 mm |
| Μηχανισμός | Μηχανισμός στεγανοποίησης με σφίξιμο |
| Άλλες Σειρές | US-PS200 / US-PS370 |
| Επιλογές Χρωμάτων | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Επιλογές Εκτύπωσης |
|
| Συσκευασία |
|
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284