|
Productdetails:
|
| Maat: | 300*20*12,6 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 200 N (20,4 kg) | Totale lengte: | 300 mm |
| Werklengte: | 230 mm | Gemiddeld gewicht: | 20,85 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 36*W 20 mm | Andere serie: | US-PS200 / US-PS370 |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
US-PS300 Veiligheidssluiting Crash Cart Plastic Sluitingen bieden betrouwbare vrachtbeveiliging met duurzame constructie en manipulatiebestendig ontwerp.
| Producttitel | US-PS300 Veiligheidssluiting Crash Cart Plastic Sluitingen voor Vrachtbeveiliging Plastic Sluiting |
|---|---|
| Materiaal | PP met roestvrijstalen inzetstuk |
| Treksterkte | 200 N (20,4 KG) |
| Totale lengte | 300 mm |
| Werkende lengte | 230 mm |
| Stamdiameter | 2,6 mm |
| Gemiddeld gewicht | 2,85 g / stuk |
| Markeergebied | L 36*B 20 mm |
| Mechanisme | Aanhaalbaar sluitingsmechanisme |
| Andere series | US-PS200 / US-PS370 |
| Kleur opties | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukopties |
|
| Verpakking |
|
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284