|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 400*25*7,6mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 395 N (40,3 kg) | Długość całkowita: | 400 mm |
| Długość pracy: | 295 mm | Średnia waga: | 5,46 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 45 * szer. 25 mm | Inna seria: | US-PS300FT,US-PS500FT |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Plomby zabezpieczające z tworzywa sztucznego o długości 400 mm,395N Plastikowe uszczelki bezpieczeństwa |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 400*25*7,8 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS400FT |
| Materiał | PP, Stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 395 N (40,3 KG) |
| Długość całkowita | 400 mm |
| Długość robocza | 285 mm |
| Średnia waga | 7,18 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 46*Szer. 30 mm |
| Inne serie | US-PS300FT, US-PS500FT |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| Druk | Laser / Tłoczenie na gorąco |
| Kod HS | 3926909090 |
100 szt./worek, 2500 szt./karton
Rozmiar kartonu: 56*39*30 cm
GW: 15,4 KG
NW: 14,8 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma szczególnie dostarcza różnorodne jednorazowe artykuły zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i opakowaniach. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniewiarygodność, to jest to, co oferujemy naszym klientom!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284