|
Productdetails:
|
| Maat: | 400*25*7,6 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 395 N (40,3 kg) | Totale lengte: | 400 mm |
| Werklengte: | 295 mm | Gemiddeld gewicht: | 5.46 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 45 * W 25 mm | Andere serie: | VS-PS300FT, VS-PS500FT |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 400 mm lange plastic beveiligingsdichtingen,395N Beveiligingsdichtingen van kunststof |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 400*25*7,8 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS400FT |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 395 N (40,3 kg) |
| Algemene duur | 400 mm |
| Werktijd | 285 mm |
| Gemiddeld gewicht | 7.18 g / pc |
| Markeringsgebied | L 46*W 30 mm |
| Andere reeks | US-PS300FT, US-PS500FT |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser / warm stempelen | |
| HS-code | 3926909090 |
100 stuks per zak, 2500 stuks per doos
Afmeting: 56*39*30 cm
GW: 15,4 kg
NW: 14,8 kg
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284