|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 400*25*7,6mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 395 N (40,3 KG) | Toplam Uzunluk: | 400 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 295 mm | Ortalama Ağırlık: | 5,46 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 45 * G 25 mm | Diğer Seriler: | US-PS300FT, US-PS500FT |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 400 mm uzunlukta plastik güvenlik mühürleri,395N Plastik Güvenlik Mühürleri |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 400*25*7,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS400FT |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 395 N (40.3 KG) |
| Toplam Uzunluk | 400 mm |
| Çalışma süresi | 285 mm |
| Ortalama Ağırlık | 7.18 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 46*W 30 mm |
| Diğer Seriler | US-PS300FT, US-PS500FT |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damgalama |
| HS kodu | 3926909090 |
Çanta başına 100 adet, karton başına 2500 adet
Karton boyutu: 56*39*30 cm
GW: 15.4 KG
NW: 14.8 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284