|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 400*25*7,6 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 395 N (40,3 KG) | Συνολικό μήκος: | 400 mm |
| Μήκος εργασίας: | 295 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 50,46 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 45 * W 25 mm | Άλλες σειρές: | US-PS300FT,US-PS500FT |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | 400 mm μήκος πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας,Πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας 395N |
||
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 400*25*7.8 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS400FT |
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 395 N (40.3 KG) |
| Συνολικό μήκος | 400 mm |
| Μήκος εργασίας | 285 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 7.18 g / τεμ. |
| Περιοχή σήμανσης | Μ 46*Π 30 mm |
| Άλλες σειρές | US-PS300FT, US-PS500FT |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / Θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
100 τεμ./σακούλα, 2500 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 56*39*30 cm
Μικτό βάρος: 15.4 KG
Καθαρό βάρος: 14.8 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφραγίδων ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται σε logistics, εμπορευματοκιβώτια πλοίων, αεροπορικά φορτία, τράπεζες, μεταφορές πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδύματα και βιομηχανίες συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρτατη αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284