|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 370*20*13,5 mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 211 N (21,53 kg) | Długość całkowita: | 370 mm |
| Długość pracy: | 300 mm | Średnica pnia: | 2,6 mm |
| Średnia waga: | 3,04 g/szt | Obszar znakowania: | Dł. 36*szer. 20 mm |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 5000 |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | wyciągnij szczelne plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,uszczelki z tworzyw sztucznych dla ciężarówek |
||
| Rozmiar | 370x20x13,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS370 |
| Materiał | PP, stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 211 N (21,53 KG) |
| Długość całkowita | 370 mm |
| Długość robocza | 300 mm |
| Średnica trzpienia | 2,6 mm |
| Średnia waga | 3,04 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 36x Szer. 20 mm |
| Metoda drukowania | Laser / Tłoczenie na gorąco |
| MOQ | 5000 |
| Kod HS | 3926909090 |
Samozamykające się plomby przywieszkowe z tworzywa sztucznego, plomby zabezpieczające przed manipulacją, zaciskane
Opakowanie: 200 szt./worek, 3000 szt./karton
Rozmiar kartonu: 50x42x35 cm
Waga brutto: 10,12 KG
Waga netto: 09,12 KG
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284