|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 370*20*13,5mm | Malzeme: | PP, paslanmaz çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 211 N (21,53 KG) | Toplam Uzunluk: | 370 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 300 mm | Kök çapı: | 2,6 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 3,04 g / adet | İşaretleme Alanı: | U 36*G 20 mm |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Sıkı plastik güvenlik mühürlerini çek.,Dönüştürülebilir plastik kamyon mühürleri |
||
| Boyut | 370x20x13.5 mm |
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-PS370 |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekme Dayanımı | 211 N (21.53 KG) |
| Toplam Uzunluk | 370 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 300 mm |
| Gövde Çapı | 2.6 mm |
| Ortalama Ağırlık | 3.04 g / adet |
| İşaretleme Alanı | U 36xG 20 mm |
| Baskı Yöntemi | Lazer / Sıcak Damga |
| MOQ | 5000 |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
Kendinden Kilitli Plastik Römork Etiketi Mühürleri Plastik Güvenlik Kurcalamaya Dayanıklı Çekme Sıkı Mühürler
Paket: 200 adet/torba, 3000 adet/karton
Karton Boyutu: 50x42x35 cm
Brüt Ağırlık: 10.12 KG
Net Ağırlık: 09.12 KG
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284