|
Productdetails:
|
| Maat: | 370*20*13,5 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 211 N (21,53 KG) | Totale lengte: | 370 mm |
| Werklengte: | 300 mm | Stamdiameter: | 2,6 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 30,04 g / pc | Markeringsgebied: | L 36*W 20 mm |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 5000 |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | trek strakke plastic beveiligingsdichtingen,vervalsbare plastic truckdichtingen |
||
| Grootte | 370x20x13,5 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS370 |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 211 N (21,53 KG) |
| Totale lengte | 370 mm |
| Werkende lengte | 300 mm |
| Diameter van de steel | 2,6 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3,04 g / stuk |
| Markeergebied | L 36xW 20 mm |
| Afdruk methode | Laser / Hitte stempel |
| MOQ | 5000 |
| HS-code | 3926909090 |
Zelfsluitende Plastic Trailer Tag Zegels Plastic Veiligheid Manipulatiebestendige Trekstrakke Zegels
Pakket: 200 stuks/zak, 3000 stuks/doos
Afmetingen doos: 50x42x35 cm
Brutogewicht: 10,12 KG
Nettogewicht: 09,12 KG
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284