|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 370*20*13,5 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 211 N (21,53 KG) | Συνολικό μήκος: | 370 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 300 χλστ | Διάμετρος μίσχων: | 2,6 χλστ |
| Μέσο Βάρος: | 30,04 g / pc | Περιοχή σήμανσης: | L 36*Δ 20 mm |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
| Μέγεθος | 370x20x13.5 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS370 |
| Υλικό | PP, ανοξείδωτος χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 211 N (21.53 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 370 mm |
| Μήκος Εργασίας | 300 mm |
| Διάμετρος Στελέχους | 2.6 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 3.04 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 36xΠ 20 mm |
| Μέθοδος Εκτύπωσης | Λέιζερ / Θερμή Σφράγιση |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | 5000 |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Αυτοασφαλιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ρυμούλκησης, Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας Ανθεκτικές στην Παραβίαση, Σφραγίδες Σύσφιξης
Συσκευασία: 200 τεμ./σακούλα, 3000 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 50x42x35 cm
Μεικτό Βάρος: 10.12 KG
Καθαρό Βάρος: 09.12 KG
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284