|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 400*25*6,4mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 380 N (38,77 kg) | Długość całkowita: | 400 mm |
| Długość pracy: | 305 mm | Średnia waga: | 5,76 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 48*szer. 25 mm | Inna seria: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | wyciągnij szczelne plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,uszczelki z tworzyw sztucznych dla ciężarówek |
||
| Tytuł | Plomba zabezpieczająca plastikowa z metalowym wkładem, z możliwością regulacji, 400 mm |
|---|---|
| Materiał | PP ze stalowym wkładem |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 380 N (38,77 KG) |
| Długość całkowita | 400 mm |
| Długość robocza | 305 mm |
| Średnica trzpienia | 3,8 mm |
| Średnia waga | 5,76 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 48 * Szer. 25 mm |
| Mechanizm | Mechanizm zaciskowy |
| Inne serie | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Druk | Nazwa firmy, logo, kod QR, kod kreskowy, numer seryjny metodą laserową Nazwa firmy, logo, numer seryjny metodą tłoczenia na gorąco |
| Opakowanie | 200 szt. / worek, 2500 szt. / karton |
|---|---|
| Rozmiar kartonu | 50*42*35 cm |
| Waga brutto | 15,40 KG |
| Waga netto | 14,40 KG |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284