|
Productdetails:
|
| Maat: | 400*25*6,4 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 380 N (38,77 KG) | Totale lengte: | 400 mm |
| Werklengte: | 305 mm | Gemiddeld gewicht: | 50,76 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 48*W 25 mm | Andere serie: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | trek strakke plastic beveiligingsdichtingen,vervalsbare plastic truckdichtingen |
||
| Titel | 400 mm verstelbaar plastic sluitzegel met metalen inzetstuk |
|---|---|
| Materiaal | PP met roestvrijstalen inzetstuk |
| Treksterkte | 380 N (38,77 KG) |
| Totale lengte | 400 mm |
| Werkende lengte | 305 mm |
| Diameter stift | 3,8 mm |
| Gemiddeld gewicht | 5,76 g / stuk |
| Markeergebied | L 48*B 25 mm |
| Mechanisme | Aantrekmechanisme |
| Andere series | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Bedrijfsnaam, logo, QR-code, barcode, serienummer per laser Bedrijfsnaam, logo, serienummer per heetdruk |
| Pakket | 200 stuks / zak, 2500 stuks / doos |
|---|---|
| Afmetingen doos | 50*42*35 cm |
| Brutogewicht | 15,40 KG |
| Nettogewicht | 14,40 KG |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284