|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 400*25*6,4 mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 380 N (38,77 KG) | Toplam Uzunluk: | 400 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 305 mm | Ortalama Ağırlık: | 5,76 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 48*G 25 mm | Diğer Seriler: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | Sıkı plastik güvenlik mühürlerini çek.,Dönüştürülebilir plastik kamyon mühürleri |
||
| Başlık | 400 mm ayarlanabilir plastik kilit bandı metal yerleştirme ile mühür |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik içi ile PP |
| Çekim Gücü | 380 N (38.77 KG) |
| Toplam Uzunluk | 400 mm |
| Çalışma süresi | 305 mm |
| Kök çapı | 3.8 mm |
| Ortalama Ağırlık | 5.76 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 48*W 25 mm |
| Mekanizm | Sıkı mühürleme mekanizmasını çek |
| Diğer Seriler | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Şirket adı, logo, QR kodu, barkod, lazerle seri numarası Şirket adı, logo, seri numarası sıcak damga ile |
| Paket | 200 parça/torba, 2500 parça/karton |
|---|---|
| Karton Boyutu | 50*42*35 cm |
| Brüt Ağırlık | 15.40 KG |
| Net Ağırlık | 14.40 KG |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284