|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 400*25*6,4 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 380 N (38,77 KG) | Συνολικό μήκος: | 400 mm |
| Μήκος εργασίας: | 305 mm | Μέσο Βάρος: | 50,76 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 48*Δ 25 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
| Τίτλος | 400 mm ρυθμιζόμενη πλαστική σφραγίδα κλειδώματος με μεταλλική εισαγωγή |
|---|---|
| Υλικό | ΠΡ με εισαγωγή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 380 N (38,77 KG) |
| Συνολικό μήκος | 400 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 305 mm |
| Διάμετρος βλαστού | 30,8 mm |
| Μέσο βάρος | 50,76 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 48*Δ 25 mm |
| Μηχανισμός | Τραβήξτε τον σφιχτό μηχανισμό σφράγισης |
| Άλλες σειρές | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Ονομασία εταιρείας, λογότυπο, QR κωδικός, γραμμικός κωδικός, σειριακός αριθμός με λέιζερ Ονομασία εταιρείας, λογότυπο, αύξων αριθμός με θερμή σφραγίδα |
| Πακέτο | 200 τεμάχια/σακούλα, 2500 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Μέγεθος κουτί | 50*42*35 εκατοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 15.40 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 14.40 κιλά |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284