|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 600*24*6,8mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 269,5 N (27,5 KG) | Długość całkowita: | 600 mm |
| Długość pracy: | 542 mm | Średnia waga: | 5,59 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 38 * szer. 24 mm | Inna seria: | US-PS500 / US-PS550 / US-PS700 |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | wyciągnij szczelne plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,uszczelki z tworzyw sztucznych dla ciężarówek |
||
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 600*24*6,8 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS600 |
| Materiał | PP, stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 269.5 N (27,5 KG) |
| Całkowita długość | 600 mm |
| Długość pracy | 542 mm |
| Średnia waga | 50,59 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 38*W 24 mm |
| Inne serii | US-PS500 / US-PS550 / US-PS700 |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe / Gorące Stamp |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284