|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 600*24*6,8mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 269,5 N (27,5 KG) | Toplam Uzunluk: | 600 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 542mm | Ortalama Ağırlık: | 5,59 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 38 * G 24 mm | Diğer Seriler: | US-PS500 / US-PS550 / US-PS700 |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Sıkı plastik güvenlik mühürlerini çek.,Dönüştürülebilir plastik kamyon mühürleri |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 600*24*6,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS600 |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 269.5 N (27.5 KG) |
| Toplam Uzunluk | 600 mm |
| Çalışma süresi | 542 mm |
| Ortalama Ağırlık | 5.59g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 38*W 24 mm |
| Diğer Seriler | US-PS500 / US-PS550 / US-PS700 |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| HS kodu | 3926909090 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284