|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 600*24*6,8 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 269.5 N (27,5 KG) | Συνολικό μήκος: | 600 mm |
| Μήκος εργασίας: | 542 mm | Μέσο Βάρος: | 50,59 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 38 * W 24 mm | Άλλες σειρές: | Η ατμόσφαιρα πρέπει να είναι ανοιχτή. |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 600*24*6,8 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS600 |
| Υλικό | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 269.5 N (27,5 KG) |
| Συνολικό μήκος | 600 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 542 mm |
| Μέσο βάρος | 5.59g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | Λ 38*Δ 24 mm |
| Άλλες σειρές | Η ατμόσφαιρα πρέπει να είναι ανοιχτή. |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284