|
Productdetails:
|
| Maat: | 600*24*6,8 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 269.5 N (27,5 KG) | Totale lengte: | 600 mm |
| Werklengte: | 542 mm | Gemiddeld gewicht: | 5.59 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 38 * W 24 mm | Andere serie: | US-PS500 / US-PS550 / US-PS700 |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | trek strakke plastic beveiligingsdichtingen,vervalsbare plastic truckdichtingen |
||
| Item | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 600*24*6,8 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS600 |
| Materiaal | PP, Roestvrij staal |
| Treksterkte | 269,5 N (27,5 KG) |
| Totale lengte | 600 mm |
| Werkende lengte | 542 mm |
| Gemiddeld gewicht | 5,59 g / stuk |
| Markeergebied | L 38*B 24 mm |
| Andere series | US-PS500 / US-PS550 / US-PS700 |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken | Laser / Hitte stempel |
| HS-code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284