|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 250*14*16mm | Tworzywo: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 194 N (19,80 kg) | Długość całkowita: | 250 mm |
| Długość pracy: | 225 mm | Średnia waga: | 3,37 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 190*szer. 10 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | 250 mm plastikowe uszczelki zabezpieczające przed naruszeniami,Plastikowe uszczelki przeciwdziałające zakłóceniom 194N |
||
| Wielkość | 250*14*16 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS250FL |
| Materiał | PP, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 194 N (19,80 KG) |
| Całkowita długość | 250 mm |
| Długość pracy | 225 mm |
| Średnia waga | 30,37 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 190*W 10 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowy / ciepły stempel |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284