|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 250*14*16mm | Malzeme: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 194 N (19,80 KG) | Toplam Uzunluk: | 250 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 225 mm | Ortalama Ağırlık: | 3,37 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 190*G 10 mm | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 250mm Plastik Kurcalanmaya Dayanıklı Mühürler,Plastik Kurcalanmaya Dayanıklı Mühürler 194N |
||
| Boyut | 250*14*16 mm |
| Doğum yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS250FL |
| Malzeme | PP, ABS |
| Çekim Gücü | 194 N (19.80 KG) |
| Toplam Uzunluk | 250 mm |
| Çalışma süresi | 225 mm |
| Ortalama Ağırlık | 3.37 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 190*W 10 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damgalama |
| MOQ | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284