|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 250*14*16 mm | Υλικό: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 194 N (19,80 KG) | Συνολικό μήκος: | 250 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 225 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 3.37 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 190*W 10 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας κατά της Παραποίησης 250mm,Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας κατά της Παραποίησης 194N |
||
| Μέγεθος | 250*14*16 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS250FL |
| Υλικό | PP, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | 194 N (19,80 KG) |
| Συνολικό μήκος | 250 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 225 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 3.37 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 190*W 10 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284