|
Productdetails:
|
| Maat: | 250*14*16 mm | Materiaal: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 194 N (19,80 KG) | Totale lengte: | 250 mm |
| Werklengte: | 225 mm | Gemiddeld gewicht: | 3.37 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 190*W 10 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 250 mm plastic verzegelingen met sabotage-indicatie,Plastic verzegelingen met sabotage-indicatie 194N |
||
| Grootte | 250*14*16 mm |
| Plaats van herkomst | China Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS250FL |
| Materiaal | PP, ABS |
| Treksterkte | 194 N (19,80 KG) |
| Totale lengte | 250 mm |
| Werkende lengte | 225 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3,37 g / stuk |
| Markeergebied | L 190*B 10 mm |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser / Heetstempel | |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284