|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 500*30*6,8mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 380 N (38,77 kg) | Długość całkowita: | 500 mm |
| Długość pracy: | 405 mm | Średnia waga: | 7,26 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 50 * szer. 30 mm | Inna seria: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS400R |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | wyciągnij szczelne plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,uszczelki z tworzyw sztucznych dla ciężarówek |
||
| Tytuł produktu | 500 mm Ciężki plastikowy uszczelnienie pasów do logistyki żeglugowej |
|---|---|
| Materiał | PP z wkładką ze stali nierdzewnej |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 380 N (38,77 KG) |
| Całkowita długość | 500 mm |
| Długość pracy | 405 mm |
| Średnica łodygi | 30,8 mm |
| Średnia waga | 70,26 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 50*W 30 mm |
| Mechanizm | Wciągnij mechanizm ścisłej uszczelniania |
| Inne serii | US-PS200R / US-PS300R / US-PS400R |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Opcje drukowania |
|
| Opakowanie |
|
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, paczki gastronomiczne, pudełka, torby z zipem, odzież itp.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284