|
Productdetails:
|
| Maat: | 500*30*6,8 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 380 N (38,77 KG) | Totale lengte: | 500 mm |
| Werklengte: | 405 mm | Gemiddeld gewicht: | 7.26 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 50 * W 30 mm | Andere serie: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS400R |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | trek strakke plastic beveiligingsdichtingen,vervalsbare plastic truckdichtingen |
||
| Productnaam | 500 mm zwaar plastic bandzegel voor scheepvaartlogistiek |
|---|---|
| Materiaal | PP met inzet van roestvrij staal |
| Treksterkte | 380 N (38,77 KG) |
| Algemene duur | 500 mm |
| Werktijd | 405 mm |
| Stamdiameter | 3.8 mm |
| Gemiddeld gewicht | 7.26 g / pc |
| Markeringsgebied | L 50*W 30 mm |
| Mechanisme | Strak afsluitmechanisme trekken |
| Andere reeks | US-PS200R / US-PS300R / US-PS400R |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Afdrukopties |
|
| Verpakking |
|
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, enz.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284