|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 500*30*6,8 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 380 N (38,77 KG) | Συνολικό μήκος: | 500 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 405 mm | Μέσο Βάρος: | 7.26 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 50 * W 30 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
| Ονομασία του προϊόντος | 500 χιλιοστών βαριά πλαστική σφραγίδα σφραγίδας για τη ναυτιλιακή εφοδιαστική |
|---|---|
| Υλικό | ΠΡ με εισαγωγή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 380 N (38,77 KG) |
| Συνολικό μήκος | 500 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 405 mm |
| Διάμετρος βλαστού | 30,8 mm |
| Μέσο βάρος | 7.26 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 50*Δ 30 mm |
| Μηχανισμός | Τραβήξτε τον σφιχτό μηχανισμό σφράγισης |
| Άλλες σειρές | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Επιλογές εκτύπωσης |
|
| Συσκευή |
|
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα κλπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284