|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 500*30*6,8mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 380 N (38,77 KG) | Toplam Uzunluk: | 500 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 405 mm | Ortalama Ağırlık: | 7,26 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 50 * G 30 mm | Diğer Seriler: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS400R |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | Sıkı plastik güvenlik mühürlerini çek.,Dönüştürülebilir plastik kamyon mühürleri |
||
| Ürün Adı | Nakliye Lojistiği İçin 500 mm Ağır Hizmet Tipi Plastik Şerit Mühür |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik ekli PP |
| Çekme Dayanımı | 380 N (38.77 KG) |
| Toplam Uzunluk | 500 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 405 mm |
| Gövde Çapı | 3.8 mm |
| Ortalama Ağırlık | 7.26 g / adet |
| İşaretleme Alanı | U 50*G 30 mm |
| Mekanizma | Sıkı çekme mühürleme mekanizması |
| Diğer Seriler | US-PS200R / US-PS300R / US-PS400R |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Baskı Seçenekleri |
|
| Paketleme |
|
Taşıma lojistiği, ekspres, posta parselleri, bankacılık, havayolu, catering paketi, kutular, fermuarlı çantalar, giyim vb.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284